بومى ویدئو مجموعه ستارگان تلویزیون علی اسماعیلی

بومى: ویدئو مجموعه ستارگان تلویزیون علی اسماعیلی پرویز پرستویی شهدای دفاع مقدس اخبار فرهنگی و هنری

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری جمشید مشایخی امروز مرخص می‌شود

فرزند “جمشید مشایخی” گفت: خوشبختانه حال پدر بسیار خوب است و دکتر معالج گفته که اگر اتفاق غیر منتظره ای نیفتد پدر امروز مرخص خواهد شد.

جمشید مشایخی امروز مرخص می‌شود

جمشید مشایخی امروز مرخص می شود

عبارات مهم : ایران

فرزند “جمشید مشایخی” گفت: خوشبختانه حال پدر بسیار خوب است و دکتر معالج گفته که اگر اتفاق غیر منتظره ای نیفتد پدر امروز مرخص خواهد شد.

سام مشایخی فرزند “جمشید مشایخی” بازیگر پیشکسوت سینمای کشور عزیزمان ایران در گفت وگو با میزان، درخصوص وقت ترخیص پدرش از بیمارستان گفت: خوشبختانه حال پدر بسیار خوب است و دکتر معالج گفته که اگر اتفاق غیر منتظره ای نیفتد پدر امروز مرخص خواهد شد.

وی راجع به اوضاع جسمانی کنونی جمشید مشایخی افزود: خدا را شکر پدر دیگر درد نداشته و ضعف جسمانی وی نیز تا حدودی برطرف شده است و امیدوارم شرایط جوری پیش برود که امروز بتواند به منزل برود.

فرزند “جمشید مشایخی” راجع به ادامه مراحل درمان در منزل تاکید کرد: درمان دارویی خاصی روی پدر ادامه ندارد لیکن بعضی داروها و آنتی بیوتیک ها کاملاً قطع شده است هست. البته به لحاظ ضعف جسمانی همچنان پدر نیازمند تقویت است و فیزیوتراپی نیز فعلاً روی وی ادامه خواهد داشت.

وی راجع به حال معنوی بازیگر پیشکسوت سینمای کشور عزیزمان ایران ادامه داد: پدر از لحاظ معنوی اوضاع خوبی دارد. البته محیط بیمارستان آن هم به مدت یک ماه خوابیدن بودن جهت هیچکس خوشایند نیست. وی هم اکنون بسیار دلتنگ بازگشت به منزل بوده و می گوید دیگر حوصوله اش سر رفته است.

مشایخی با اشاره به سپری شدن دورانی سخت جهت خانواده مشایخی خاطرنشان کرد: خوشبختانه تمام این مشکل ها جهت پدر به اتمام رسید. به نوبه خود از تمام هنرمندانی که کنار پدر بودند و همچنین از تمام مردم کشور عزیزمان ایران که از دور نزدیک جویای احوال پدر بودند و جهت وی دعا می کردند بی نهایت سپاسگذارم.

جمشید مشایخی امروز مرخص می‌شود

واژه های کلیدی: ایران | فرزند | مشایخی | جمشید مشایخی | اخبار فرهنگی و هنری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog