بومى ویدئو مجموعه ستارگان تلویزیون علی اسماعیلی

بومى: ویدئو مجموعه ستارگان تلویزیون علی اسماعیلی پرویز پرستویی شهدای دفاع مقدس اخبار فرهنگی و هنری

گت بلاگز اخبار حوادث دستگیری مرد طلافروشی که از خودش دزدی مسلحانه کرد

مردی که با صحنه‌سازی قصد داشت وانمود کند گرفتار سارقان مسلح شده است و دزدان بعد از کشتن او چهار کیلوگرم طلا را دزدی کرده‌اند، بعد از افشای نقشه‌اش دستگیر شد.

دستگیری مرد طلافروشی که از خودش دزدی مسلحانه کرد

عبارات مهم : گلوله

مردی که با صحنه سازی قصد داشت وانمود کند گرفتار سارقان مسلح شده است و دزدان بعد از کشتن او چهار کیلوگرم طلا را دزدی کرده اند، بعد از افشای نقشه اش دستگیر شد.

به گزارش شرق؛ فردی در تماس با مرکز فوریت های پلیسی 110 خبر داد خودرویی درحالی که به نظر می رسد نشانه گلوله قرار گرفته، در یکی از بزرگراه های منتهی به فسا رها شده است هست. مأموران بعد از دریافت این گزارش به محل اتفاق رفتند و دیدند خودروی ریو گلوله باران شده است و از راننده آن خبری نیست. آنها بلافاصله با توجه به شماره پلاک ریو راجع به هویت مالک آن استعلام گرفتند و فهمیدند مردی به نام یونس صاحب ماشین است.

تحقیقات راجع به یونس فاش کرد او طلافروش سیار بوده و روز اتفاق نیز چهار کیلوگرم طلای امانتی همراه داشته و می خواسته آنها را جهت فروش به یکی از شهرهای جنوبی کشور ببرد. افشای این اطلاعات فرضیه ای را پیش ِروی پلیس قرار داد و کارآگاهان احتمال دادند افرادی با اطلاع از برنامه یونس نقشه دزدی مسلحانه را طراحی کرده و خود او را نیز به قتل رسانده اند.

دستگیری مرد طلافروشی که از خودش دزدی مسلحانه کرد

درحالی که تجسس ها راجع به این فرضیه ادامه داشت و کارآگاهان تلاش می کردند جنازه یونس را پیدا کنند، شواهدی به دست آوردند که نشان می داد اصلا سرقتی به وقوع نپیوسته و همه این ماجرا صحنه سازی است و خود یونس چنین نقشه ای را جهت منحرف کردن مسیر تحقیقات طرح ریزی کرده هست. به این ترتیب کارآگاهان این بار دور تازه ای از تحقیقات را جهت دستگیری یونس شروع کردند و بعد از سه روز کارها پلیسی توانستند او را به دام بیندازند.

آنها با بازرسی از محل اختفای یونس چهار کیلو و 190 گرم طلای امانتی را کشف کردند. بعد از آن متهم به پلیس آگاهی انتقال یافته شد و تحت بازجویی قرار گرفت.

مردی که با صحنه‌سازی قصد داشت وانمود کند گرفتار سارقان مسلح شده است و دزدان بعد از کشتن او چهار کیلوگرم طلا را دزدی کرده‌اند، بعد از افشای نقشه‌اش دستگیر شد.

او گفت: مسئله مالی داشتم به همین علت نقشه کشیدم تا طلاهای همکارانم را که جهت فروش به من امانت داده بودند، دزدی کنم. به همین علت نقشه ام را با دو نفر از دوستانم که قابل اعتماد بودند در میان گذاشتم و قرار شد آنها طبق برنامه سر راه من بیایند و با شلیک گلوله دست به دزدی بزنند. فکر کردم پلیس و همکارانم من را مرده فرض خواهند کرد و کسی دنبالم نمی گردد. قرار بود بعد از مدتی که آب ها از آسیاب افتاد، طلاها را بفروشیم و پول ها را بین خودمان تقسیم کنیم. برنامه من این بود که بعد از این کار با پول هایی که به دست آورده ام از کشور خارج شوم، ولی قبل از آن گرفتار شدم.

مأموران در گام بعدی دو همدست یونس را شناسایی و آنها را نیز دستگیر کردند. این دو مرد اعتراف کردند در این نقشه، بازی در نقش سارق را برعهده داشتند و همه برنامه ها از سوی یونس طرح ریزی شده است بود. بنا بر این گزارش، طلاهای مسروقه به صاحبانش تحویل داده شد و متهمان نیز اکنون در بازداشت به سر می برند تا تحقیقات از آنها تکمیل شود.

دستگیری مرد طلافروشی که از خودش دزدی مسلحانه کرد

واژه های کلیدی: گلوله | برنامه | تحقیقات | دستگیری | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog